Avalon » Publicystyka

Publicystyka

Opis kategorii
Wszystkie artykuły
Pulse
Lt
Worldtour
Recenzje filmowe
Marwwwel
Pozostałe artykuły

Publicystyka - wszystkie artykuły

I tutaj jakis fajny opis

Lista artykułów

Livint Tribunal - Lt

Living Tribunal - wszechpotężny i wszechwiedzący kosmiczny byt, stworzony, aby sprawować pieczę nad całym uniwersum Marvela, zanim wyda swój osąd na temat jakiegoś wydania zbiorczego, zawsze na konsultację wzywa redaktorów Avalonu.

Lista artykułów

Pulse

W każdy poniedziałek przedstawiamy podsumowanie wydarzeń z zeszłego tygodnia. W naszym tygodniku znajdziecie komentarze redaktorów Avalonu dotyczące najciekawszych newsów z ubiegłego tygodnia; krótkie opinie o komiksach, które ukazały się w minionym tygodniu; wyróżniające się okładki i wiele innych informacji. Dajemy Wam możliwość czynnego uczestnictwa w życiu "Pulsu Avalonu" - najlepsze opinie przedstawione w forumowej Spoilerowni będziemy zamieszczać obok recenzji redaktorów Avalonu.

Lista artykułów

Worldtour

Są takie miejsca na świecie, które dla fanów komiksów pełnią rolę niczym kościoły dla wiernych. Miejsca, gdzie można spotkać innych wyznawców, wymienić się z nimi poglądami, lub po prostu wzbogacić swoją biblioteczkę o kolejne pozycje. W tych miejscach każdy czytelnik bez obaw może eksponować swoje zainteresowanie komiksem, będąc pewnym, iż nikt nie wytknie go palcem lub wyśmieje, uznając za zdziecinniałego. Kobieta, mężczyzna, dziecko czy emeryt, wiek, płeć i status społeczny nie mają tam znaczenia. Chociaż geneza tych miejsc wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, doczekały się one dość licznej ekspansji na prawie każdą stolicę zachodniej Europy i nie tylko. Comics Shop.

Lista artykułów

Bez kategorii

I tutaj jakis fajny opis

Lista artykułów

Recenzje filmowe

I tutaj jakis fajny opis

Lista artykułów

Marwwwel

Globalna Wioska pełna jest najróżniejszej treści stron. Wśród nich są też te zajmujące się szeroko rozumianą tematyką komiksową. Gdy już przejrzycie całą zawartość Avalonu warto poszerzyć horyzont. Aby Wam to ułatwić co tydzień, pod szyldem MarWWWel prezentujemy Wam jedną stronę internetową, komiks online oraz blog. We wszystkich trzech kategoriach nie ograniczamy się jedynie do Marvela, więc każdy powinien znalezć coś dla siebie.

Lista artykułów
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2021 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.