Wiadomości: Przegląd Dnia 09.06.2018

Przegląd Dnia 09.06.2018

2018-06-09 21:21:14 - Redakcja - źródło: różne

Od ostatniego Przeglądu Dnia nazbierało się trochę ciekawych newsów. Wiemy już, że Marvel w przyszłym roku wyda co najmniej trzy komiksy o Conanie Barbarzyńcy. Jeph Loeb wyjaśnił, dlaczego pilot serialu Most Wanted nie ujrzy światła dziennego. Zaprezentowano także grafikę promujący nadciągający pajęczy event Spidergeddon. Pojawiły się także kolejne materiały promujące film Ant-Man and the Wasp.

* Jeph Loeb wziął udział w dyskusji na Reddicie, gdzie odpowiadał na przeróżne pytania. Jedno z nich dotyczyło tego, czy fani kiedyś zobaczą pilotowy odcinek serialu Most Wanted. Loeb stwierdził, że szanse na to są małe, gdyż prawa do jego emisji posiada wyłącznie ABC. Przypominamy, że wspomniana produkcja miała być serialowym spin-offem Agentów TARCZY, ale po nakręceniu pilota włodarze stacji ABC nie zdecydowali się na danie jej "zielonego światła". Produkcja miała opowiadać o przygodach Mockingbird (Adrianne Palicki) oraz Lance'a Huntera (Nick Blood), pary agentów, która zadebiutowała w 2. sezonie Agents of SHIELD.

* Opublikowano krótką 30-sekundową zapowiedź nowej serii o przygodach Kapitana Ameryki, której twórcami są scenarzysta Ta-Nehisi Coates oraz rysownik Leinil Francis Yu. Jej pierwszy numer ma ukazać się 4 lipca.


* Być może już niedługo poznamy nowe szczegóły na temat fabuły Avengers 4. Być może zostaną ogłoszone w środę 13 czerwca na panelu Disneya podczas wydarzenia CineEurope odbywającym się od wielu już lat w Barcelonie. Przypuszcza się także, iż może tam zostać ogłoszony oficjalny tytuł wspomnianego filmu o Avengers.

* Stan Lee i Mark Hamill wzięli wspólnie udział w nagraniach do serialu Avengers: Panther Quest. Komiksowa legenda użyczy głosu swojej animowanej wersji, zaś odtwórca roli Luke'a Skywalkera tym razem wcieli się w Barona Zemo. Chwile spędzone w studiu nagraniowym a także wspólny wywiad znajdziecie poniżej.* Wydawnictwo Marvel zaprezentowało nową grafikę będącą zapowiedzią historii Spidergeddon, kolejnego wielkiego wydarzenia rozgrywającego się w pajęczym zakątku swojego komiksowego uniwersum. Jej twórcami zostali scenarzysta Christos Cage oraz rysownik Jorge Molina. Spidergeddon ma być kontynuacją Spider-Verse, choć jego fabuła wciąż jest owiana tajemnicą. Co wiemy na pewno to, to iż w tym wydarzeniu wezmą udział różne wersje postaci posiadające zdolności pająka a pochodzącego z różnych alternatywnych światów m.in. Spider-Man, SP//dr czy też Spider-Punk.* Marvel jakiś czas temu zyskał ponownie licencję na publikację komiksów o Conanie. Pojawią się one jednak dopiero w przyszłym roku. Dzięki wypowiedzi Ralpha Macchio, dawnego edytora komiksów o Conanie, który tym razem pełni przy nich rolę konsultanta, Marvel planuje aż trzy tytuły rozgrywające się w tym świecie, każdy osadzony w innym okresie czasowym. 

* Cyfrowy soundtrack z serialu Cloak and Dagger, wspólnej produkcji stacji FreForm oraz Marvela, jest już dostępny. Znalazły się na nim utwory takich wykonawców i zespołów jak: The Siege, Overcoats, Ruelle, Bea Miller, The Phantoms, MILCK, morgxn, Isak Danielson i wielu innych.
* Artysta Andy Park, który na koncie ma wiele szkiców koncepcyjnych stworzonych do różnych filmów z MCU, zaprezentował na swoim koncie w serwisie Twitter kolejną grafikę. Tym razem prezentują ona dwójkę głównych bohaterów filmu Ant-Man and The Wasp i jest zarazem okładką lipcowego numeru magazynu EmpireDodatkowo pojawił się kolejny krótki 30-sekundowy telewizyjny spot wspomnianej produkcji, który zawiera kilka nowych ujęć.


Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.