Wiadomości: Zapowiedź nowych produkcji ze świata Gwiezdnych Wojen

Zapowiedź nowych produkcji ze świata Gwiezdnych Wojen

2018-02-08 09:50:55 - Rodzyn - źródło: CBR

Po zapowiedziach z ostatnich dni można się już pogubić, co nowego z logiem Star Wars będziemy mogli oglądać. Do tej pory wiedzieliśmy o produkcji kolejnych części głównej sagi, nowej trylogii od Riana Johnsona, reżysera Ostatniego Jedi, a także o serialu aktorskim, który ma trafić na powstającą platformę streamingową Disney'a. Teraz do tego grona dołączyła kolejna seria filmów, tym razem od producentów Gry o Tron, Davida Benioffa i D.B. Weissa, którą zajmą się po zakończeniu pracy nad serialem. Gdyby tego było mało, Bob Iger, CEO Disney'a, ogłosił, że trwają pracę nie nad jednym serialem, lecz nad kilkoma.

Nie znana jest żadna konkretna data premiery tych produkcji. Od miesięcy mówi się także, choć nieoficjalnie, o pracy nad solowymi przygodami Obi-Wana Kenobiego. 

Czy w kolejnych tygodniach możemy spodziewać się kolejnych informacji? Plotki głoszą, że Disney rozpoczął współpracę z bardzo zróżnicowaną grupą twórców, najczęściej pada w tej kwestii reżyserki The Handmaid's Tale Reed Morano, którą chwaliła Kathleen Kenedy. 


Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.