Wiadomości: Info o serii Darth Maul

Info o serii Darth Maul

2017-01-05 18:51:39 - Utek - źródło: StarWars

Cullen Bunn to scenarzysta, który otrzymał zadanie stworzenia miniserii o przygodach Darth Maula. A co więcej wiadomo o tym nowym tytule ze stajni Marvela?


Okazuje się, że akcja opisywanej miniserii dzieje się przed wydarzeniami z Mrocznego Widma, czyli epizodu I z uniwersum kinowego Gwiezdnych Wojen. Zdaniem Bunna to dobry moment, by pokazać postać Maula. Tym, kim był wtedy, czyli postacią pełną zemsty, nienawiści oraz niepokoju wobec Jedi. Widzimy więc ten fragment jego życia, w którym wyładowuje swoją frustrację na najbardziej niebezpiecznych stworzeniach oraz przestępcach w galaktyce.

Właśnie podczas jednej z takich misji dowiaduje się on, że Padawan Jedi został porwany przez groźnego kryminalistę. To dla niego idealna okazja do przetestowania swoich umiejętności. Musi jednak wyruszyć na  wyprawę w tajemnicy przez swoim mistrzem, Darth Sidiousem, ponieważ kazał on mu się ukrywać i czekać na właściwy moment.

Osadzenie historii przed Mrocznym Widmem pozwala pokazać postać Darth Maula w nowym świetle. Zaprezentować nowe wydarzenia i postaci. Opisywany tytuł pokaże początek drogi, jaką przeszedł Maul do momentu, w którym po raz pierwszy widzieliśmy go na dużym ekranie.
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2018 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.